1 Rekolekcje letnie w Tatrach | Kościół Szczecińsko-kamieński
Czwartek, 18 kwietnia 2024 r. imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Czwartek III tygodnia okresu wielkanocnego

Ruch Rodzin Nazaretańskich

Ruch Rodzin Nazaretańskich 19 września 2013 22:53 wyświetleń: 8741

Rekolekcje letnie w Tatrach

Zapraszamy na rekolekcje letnie w Tatrach.

Plakat dorośli Plakat dorośli
Plakat młodzież

Termin:

2-10 lipca 2011 roku

Zapraszamy do rozpoczęcia wakacji razem z nami u podnóża Tatr Zachodnich, niedaleko Dolin Kościeliskiej i Chochołowskiej (Witów, Dzianisz). Wybierzmy się w góry, aby tam w pięknych okolicach zatrzymać się i spojrzeć na swoje życie i miejsce jakie w nim zajmuje nasz Stwórca. Program rekolekcji będzie zróżnicowany dla różnych grup wiekowych. Mogą wybrać się całe rodziny, jak i osoby pojedyncze, młodzież gimnazjalna i licealna, studenci i młodzież pracująca.

Rekolekcje dla młodzieży licealnej odbędą się w Kirach i Witowie, dla studentów zaś w Brzegach koło Bukowiny Tatrzańskiej.

Poprzez Eucharystię, wspólną modlitwę, spotkanie z drugim człowiekiem chcemy pogłębiać naszą relację z Panem Bogiem. Warto skorzystać i znaleźć czas na spokojną spowiedź, czy głęboką rozmowę z kapłanem.

Będzie również możliwość zwiedzania okolicy indywidualnie lub w zorganizowanych grupach.

Miejsca i tematy rekolekcji:

• Młodzież Uwierzyć MIŁOŚCI
    - gimnazjaliści - Witów - przy wejściu do Doliny Chochołowskiej
    - licealiści - Kiry - przy wejściu do doliny Kościeliskiej.
  • Dorośli BŁOGOSŁAWIEŃSTWA
    - Witów i Dzianisz
  • Studenci - Brzegi

Koszt rekolekcji:

• dorośli 430 zł,
  • studenci i młodzież pracująca 390 zł,
  • młodzież gimnazjalna i licealna 420 zł,
  • dzieci:
    > do 3 lat - bezpłatnie łóżko wspólne z rodzicami
    > 4-10 lat - 340 zł,
    > powyżej 10 lat – 400 zł,

plus koszty przejazdów oraz wstępy do Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Podobnie jak w ubiegłyh latach będzie organizowany autobus z Gorzowa Wlkp.

Wpłaty

RUCH RODZIN NAZARETAŃSKICH ARCHIDIECEZJI POZNAŃSKIEJ

Tytuł wpłaty:   Rekolekcje-dorośli / młodzież (liceum) / (gimnazjum) / studenci

oraz  imię i nazwisko osoby (osób), której wpłata dotyczy

Przy zapisie pobierana jest zaliczka w wys. 50 zł.
W razie rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi.

Zapisy

• dorosłych dla Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej do dnia 12.06.2011r. prowadzi:
    Helena Motyl, tel. 697-583-400, email: helenamotyl@wp.pl
    Po tym terminie koszt rekolekcji wynosi 460 złotych.
  • studentów do dnia 18.06.2011r,
    Zapisy przyjmują:
    Agnieszka; 697 550 683;aga.z25@wp.pl
    - Łukasz; 600 438 799; powerx@wp.pl
    po tym terminie koszt rekolekcji dla studentów wynosi 420 złotych.

aktualizowano: 2013-09-30 17:31