1 Rekolekcje zimowe w Licheniu | Kościół Szczecińsko-kamieński
Czwartek, 18 kwietnia 2024 r. imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Czwartek III tygodnia okresu wielkanocnego

Ruch Rodzin Nazaretańskich

Ruch Rodzin Nazaretańskich 30 września 2015 02:54 wyświetleń: 12127

Rekolekcje zimowe w Licheniu

Zapraszamy na rekolekcje zimowe w Licheniu: ŻYĆ Z MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje zimowe w Licheniu. Odbędą się one w dniach 28 - 31 stycznia 2016. Tematem rekolekcji w tym roku jest myśl ŻYĆ Z MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.
W rekolekcjach mogą brać udział całe rodziny, jak i osoby samotne, młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna, studenci i młodzież pracująca. Poprzez Eucharystię, wspólną modlitwę, spotkanie z drugim człowiekiem chcemy pogłębiać naszą relację z Panem Bogiem. Warto skorzystać i znaleźć czas na spokojną spowiedź czy głęboką rozmowę z kapłanem.

Rekolekcje są czasem łaski, którą trzeba jednak wyprosić. Dlatego prosimy o podjęcie codziennej modlitwy w intencji organizatorów, uczestników, posługujących.

Termin: od czwartku 28 stycznia do niedzieli 31 stycznia 2016 r.
Miejsce: Dom Rekolekcyjny „ARKA”
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary k/Konina
Odpowiedzialny: ks. Krzysztof Dulny
Koszt rekolekcji:

240 zł – osoby dorosłe,
225 zł – dzieci z rocznika 2005 i starsze oraz młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna,
180 zł - dzieci z roczników: 2006 do 2012 włącznie (porcja dziecięca + osobne łóżko),
bezpłatnie – dzieci z rocznika 2013 i powyżej; możliwość zwolnienia z opłat trzeciego i kolejnego dziecka w rodzinie.

Dojazd we własnym zakresie

Uwagi:

Zapisy z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

dorośli: Alina Muchowska - tel. 693 514 521; ala8175@wp.pl

młodzież gimnazjalna i licealna: Wiesława i Czesław Cyranek - tel. 500 019 675 i 500 361 995; czesiekcyranek@poczta.onet.pl

Młodzi z gimnazjum i liceunm jądący   PIERWSZY RAZ
na rekolekcje wypełniają formularz:  http://goo.gl/forms/50TjKPqKYt

Wszyscy młodzi wypełniają formularz umieszczony jako załącznik na dole strony i proszą o podpis Rodziców / prawnych opiekunów i oddają zapisującym lub zabierają go ze sobą na rekolekcje.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 stycznia 2016 r.

Osoby spoza diecezji zachodnich proszone są o kontakt z
Olą i Zbyszkiem, tel. 698-319-017, 602-126-338, e-mail: hewel11@wp.pl

Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę 50 zł, osoby zgłaszające się po terminie muszą liczyć się z dodatkową opłatą w wysokości 20 zł.
Prosimy o terminowe zgłoszenia, gdyż jest to bardzo ważne pod względem organizacyjnym.

Wpłaty za dorosłych i młodzież na konto: RRN w Gorzowie
(uwaga zmiana numeru rachunku bankowego)

Tytuł wpłaty: Rekolekcje-dorośli
Rekolekcje-młodzież (ponadgimnazjum)